-
Články
- Vzdělávání
- Časopisy
Top články
Nové číslo
- Témata
- Kongresy
- Videa
- Podcasty
Nové podcasty
Reklama- Kariéra
Doporučené pozice
Reklama- Praxe
Videopřednáška: Přínos hybridních kooperujících komplexů kyseliny hyaluronové (HA)
21. 6. 2024
Abyste mohli shlédnout toto video, musíte povolit cookies.
Dr. Stefano Guerrasio z Univerzity Milano-Bicocca se v přednášce zaměřuje na přínos hybridních kooperujících komplexů kyseliny hyaluronové (HA), a to i v synergii s chondroitinem sodným, v terapii muskuloskeletálních poruch. Jeho rovněž prakticky zaměřená a široce pojatá přednáška klade otázky, jak vybrat toho pravého pacienta pro léčbu a jak ji upravit na míru. Při hledání odpovědí nabízí způsoby, jak při diagnostice a nápravě kloubních onemocnění přemýšlet out of the box a v co nejširším kontextu – např. s využitím pojmů jako osteochondrosynoviálně-svalová jednotka.
Více se dočtete v článku : Hybridní kooperující komplexy v léčbě osteoartrózy
Líbil se Vám článek? Rádi byste se k němu vyjádřili? Napište nám − Vaše názory a postřehy nás zajímají. Zveřejňovat je nebudeme, ale rádi Vám na ně odpovíme.
Nejčtenější tento týden- Jak včas rozpoznat spondylartritidu: Diagnostické signály, které by neměly uniknout
- VIDEOWEBINÁŘ: Specifická terapie obstrukční HCM v praxi – zkušenosti expertů z českých center
- VIDEO: Jak bezpečně udržet pacienta v léčbě − význam růstových faktorů v moderní onkologii
- S MUDr. Terezou Altschmiedovou, Ph.D., o tom, jak na LDL-C u pacientů po AKS: Kde jsme a kam míříme?
- Axiální spondylartritida: Co dnes víme o patogenezi a vzniku onemocnění
Přihlášení#ADS_BOTTOM_SCRIPTS#Zapomenuté hesloZadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.
- Vzdělávání